Mniejsze czcionki
Standardowe czcionki
Większe czcionki
Europejski Fundusz Rolny Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi LEADER Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020
Gmina Bochnia
Gmina Drwinia
Gmina Rzezawa
Gmina i Miasto
Nowe Brzesko
Miasto i Gmina
Kazimierza Wielka
Gmina Szczurowa
Gmina Koszyce

Aktualności

2019-07-19
Międzynarodowe Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej zaprasza do udziału w naborach na studia podyplomowe - CSR Management. W ramach Małopolskich Bonów Rozwojowych istnieje możliwość dofinansowania do 80%. Zajęcia zaczynają się 06.09.2019 r., kończą się 08.02.2020 r. [...] Czytaj dalej»
2019-07-15
Szanowni Państwo! W związku z awarią naszej strony internetowej i brakiem możliwości umieszczenia ogłoszenia o naborze w odpowiedniej zakładce, w rozwinięciu artykułu znajduje się ogłoszenie dotyczące naboru nr 3/2019 z zakresu budowy lub przebudowy ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej wraz z dokumentami aplikacyjnymi. W najbliższym czasie dokumentacja również zostanie opublikowana w zakładce "ogłoszenia o naborach". [...] Czytaj dalej»


2019-02-11

Zaproszenie na spotkanie informacyjno-konsultacyjne LGD z mieszkańcami

dh/upload/spotkanie w koszycach - plakat.png
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na Spotkanie informacyjno-konsultacyjne wszystkich mieszkańców obszaru LGD, zainteresowanych realizacją operacji z zakresu podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej, a także stowarzyszenia i inne podmioty chcące realizować zadania grantowe. Wydarzenie odbędzie się 18 lutego br. w Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha w Koszycach, ul. Wspólna 11, od godziny 17:00. Serdecznie zapraszamy!

 

 


Powrót
Odwiedzin: 1086