Mniejsze czcionki
Standardowe czcionki
Większe czcionki
Europejski Fundusz Rolny Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi LEADER Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020
Gmina Bochnia
Gmina Drwinia
Gmina Rzezawa
Gmina i Miasto
Nowe Brzesko
Miasto i Gmina
Kazimierza Wielka
Gmina Szczurowa
Gmina Koszyce

Aktualności

2019-04-16
Informujemy, iż w dniu 18 kwietnia br. biuro Nadwiślańskiej Grupy Działania "E.O.CENOMA" będzie pracować w godzinach 7:30-15:30. Informujemy również, iż w związku z urlopem wypoczynkowym pracowników, w dniu 19.04 br. biuro będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy! [...] Czytaj dalej»
2019-04-16
W dniu 13 kwietnia br. w Domu Ludowym w Dziewinie odbył się Konkurs na Najpiękniejszą Prezentację Stołu Wielkanocnego. Nadwiślańska Grupa Działania „E.O.CENOMA” miała w nim swój udział poprzez finansowanie nagród dla uczestników. W konkursie brały udział Koła Gospodyń Wiejskich działających na terenie Gminy Drwinia. [...] Czytaj dalej»


2019-02-11

Zaproszenie na spotkanie informacyjno-konsultacyjne LGD z mieszkańcami

dh/upload/spotkanie w koszycach - plakat.png
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na Spotkanie informacyjno-konsultacyjne wszystkich mieszkańców obszaru LGD, zainteresowanych realizacją operacji z zakresu podejmowania i rozwijania działalności gospodarczej, a także stowarzyszenia i inne podmioty chcące realizować zadania grantowe. Wydarzenie odbędzie się 18 lutego br. w Muzeum Ziemi Koszyckiej im. Stanisława Boducha w Koszycach, ul. Wspólna 11, od godziny 17:00. Serdecznie zapraszamy!

 

 


Powrót
Odwiedzin: 49263