Mniejsze czcionki
Standardowe czcionki
Większe czcionki
Europejski Fundusz Rolny Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi LEADER Program Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020
Gmina Bochnia
Gmina Drwinia
Gmina Rzezawa
Gmina i Miasto
Nowe Brzesko
Miasto i Gmina
Kazimierza Wielka
Gmina Szczurowa
Gmina Koszyce

Aktualności

2019-04-16
Informujemy, iż w dniu 18 kwietnia br. biuro Nadwiślańskiej Grupy Działania "E.O.CENOMA" będzie pracować w godzinach 7:30-15:30. Informujemy również, iż w związku z urlopem wypoczynkowym pracowników, w dniu 19.04 br. biuro będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy! [...] Czytaj dalej»
2019-04-16
W dniu 13 kwietnia br. w Domu Ludowym w Dziewinie odbył się Konkurs na Najpiękniejszą Prezentację Stołu Wielkanocnego. Nadwiślańska Grupa Działania „E.O.CENOMA” miała w nim swój udział poprzez finansowanie nagród dla uczestników. W konkursie brały udział Koła Gospodyń Wiejskich działających na terenie Gminy Drwinia. [...] Czytaj dalej»


2018-11-05

PODPISANO UMOWY Z URZĘDEM MARSZAŁKOWSKIM NA REALIZACJĘ PROJEKTU GRANTOWEGO ORAZ PROJEKTÓW WŁASNYCH

dh/upload/ZDJUMOW.jpg
Dnia 30.10.2018 roku Zarząd Nadwiślańskiej Grupy Działania ,,E.O.CENOMA" podpisał z Urzędem Marszałkowskim umowy na realizację poniższych projektów:
  1. PROJEKTU GRANTOWEGO w zakresie promocji obszaru objętego LSR w tym produktów lub usług lokalnych.
  2. OPERACJI WŁASNEJ w zakresie promowania obszaru objętego LSR w tym produktów lub usług lokalnych jako realizację operacji własnej.
  3. OPERACJI WŁASNEJ w zakresie stowarzenia oferty inwestycyjnej.

Zachęcamy do śledzenia strony internetowej, gdzie będą umieszczone wszelkie informację z postępów realizacji tych ciekawych projektów!


Powrót
Odwiedzin: 49267