Gmina Bochnia
Gmina Drwinia
Gmina Rzezawa
Gmina i Miasto
Nowe Brzesko
Miasto i Gmina
Kazimierza Wielka
Gmina Szczurowa
Gmina Koszyce

Aktualności

2015-09-30
Szanowni mieszkańcy gmin: Szczurowa, Drwinia, Rzezawa, Bochnia, Koszyce, gminy i miasta Nowe Brzesko oraz miasta i gminy Kazimierza Wielka, przedstawiciele grup nieformalnych, Kół Gospodyń Wiejskich, organizacji pozarządowych, Stowarzyszeń i samorządów oraz przedsiębiorcy i rolnicy działający na obszarze Nadwiślańskiej Grupy Działania "E.O.CENOMA". Zakończyliśmy cykl konsultacji społecznych, dotyczących przeprowadzenia analizy SWOT na terenie każdej z gmin członkowskich. Zapraszamy do czynnego udziału w dalszych konsultacjach dotyczących opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020 z uwagi na fakt, iż tylko pomysły zgłoszone i wpisane do Strategii, będą mogły ubiegać się o dofinansowanie w ramach przyznanego budżetu. Nasza LGD bardzo intensywnie pracuje nad stworzeniem Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) na lata 2014 - 2020, która umożliwi nam pozyskanie środków finansowych na realizację zadań, inwestycji, wydarzeń i wszelkich inicjatyw, które wpłyną na rozwój naszego terenu oraz przyczynią się do poprawy życia mieszkańców. [...] Czytaj dalej»
2015-09-30
W dniu wczorajszym, zostały przeprowadzone kolejne konsultacje społeczne. To już siódme spotkanie z mieszkańcami terenu LGD. W konsultacjach wzięli udział m.in. lokalni liderzy z teremu miasta i gminy Kazimierza Wielka, przedstawicielki KGW, przedsiębiorcy, rolnicy, parafie, przedstawiciele Kazimierskiego Ośrodka Kultury, pracownicy jst, oraz Pan Burmistrz Adam Bodzioch i Zastępca Burmistrza - Pan Łukasz Maderak. [...] Czytaj dalej»
2012-09-18

Babskie Fajfy

dh/upload/fajfy.jpg
Babskie Fajfy - to kobiece spotkania organizowane w Koszycach przez Stowarzyszenie Szreniawa 2010. Serdecznie zapraszamy wszystkie fajne babki z naszej gminy i z gmin ościennych. Mamy możliwość zorganizowania transportu na zajęcia (po kosztach) dla 8 osób.
Najbliższe wydarzenia:

15 IX - wycieczka do Zalipia (warsztaty u Malarek), brak miejsc

20 IX - "Stare jak nowe"
Odnawiamy stare drewniane przedmioty techniką decoupagu, na pierwszy raz potrzebujesz drewniany przedmiot (pudełko, taca, deseczka itp.),
zapewniamy potrzebne przybory i farby.
Zajęcia bezpłatne
Start: godz. 17.00 sala: Siedliska 43

27 IX - "Baby do betonu"
My też chcemy wiedzieć jak zrobić miodzio beton. Jedziemy na betoniarnię.
Zajęcia bezpłatne
Przynieś: plastikową doniczkę (ile chcesz stuk), stare ubrania, które nie nadają się dla potrzebujących.
Start: godz. 17.00 Koszyce z parkingu koło remizy. Obowiązują wcześniejsze zapisy.
 
4 X - "Baby do betonu"
Nasze doniczki wykonane techniką beton-szmata-plastik będą kolorowe. Malujemy i zdobimy.
Zajęcia bezpłatne 
Start: godz. 17.00 Siedliska 43

6 X - "Ceramika w stodole" wyjazd na warsztaty lepienia z gliny do Zabierzowa
Cena - 22 zł (warsztat z wypałem tego, co zrobisz, transport)
Start: godz. 9.00 Koszyce, parking koło remizy
Zostało miejsc: 6
 
Zainteresowani mogą więcej dowiedzieć się :
www.babskiefajfy.bloog.pl, www.szreniawa2010.pl
tel. 513 167 158, 534 835 026

Powrót